1. Molto

  MOLTO ...nje marke e mirenjohur kruasanesh në tregun shqiptar. Prezente që prej vitit 1994, 7DAYS, me gamen e saj të produkteve përmbush me se miri te gjitha shijet e konsumatoreve. Lexo të plotë
 2. Misko

  ... themeluar në 1927, Misko është e para dhe më e hershmja prodhuese makaronash në Greqi dhe Ballkan. Produktet përgatiten me 100% grurë durum, i njohur për cilësinë shumë të lartë në të gjithë botën. Për vite me rradhë, emri MISKO është shoqëruar me cilësinë dhe traditën Greke. Lexo të plotë
 3. Barilla

  Respekti për traditën, përkushtimi ndaj parimeve të hershme, vëmendja ndaj standarteve të cilësise së përberësve dhe produkteve të prodhuara, kombinuar me përdorimin e teknologjisë së përparuar, e bëjnë Barillën një ndër më të njohurat për përsosmërinë italiane. Lexo të plotë
 4. Mini Croissant

  7 DAYS është marka më e njohur në këtë sektor, që përshin një gamë të gjerë produktesh origjinale dhe me traditë: 7 DAYS tek, 7 DAYS mini kruasan, 7 DAYS çoko (kruasan tek me shtresë mbuluese çokollate), 7 DAYS mini tsoureki, 7 DAYS Strudel dhe 7 DAYS mini Strudel. 7 DAYS është një markë internacionale, lider në shumë vende përveç Greqise. Lexo të plotë
 5. Cake bar

  ... është marka më e njohur në këtë sektor, që përshin një gamë të gjerë produktesh origjinale dhe me traditë: 7 DAYS tek, 7 DAYS mini kruasan, 7 DAYS çoko (kruasan tek me shtresë mbuluese çokollate), 7 DAYS mini tsoureki, 7 DAYS Strudel dhe 7 DAYS mini Strudel. 7 DAYS është një markë internacionale, lider në shumë vende. Lexo të plotë
 6. Agrino oriz

  Agrino është themeluar në vitin 1955 në fshatin Agrinion,zonë ku prodhohet orizi në Greqinë Perëndimore. Qysh prej vitit 1970 kompania prodhonte të gjitha llojet e orizeve, të bardhë dhe gjysmë të zjerë, kryesisht të kultivuara në zonën e Selanikut. Toka e kripur e zonës, së bashku me vijën bregdetare dhe devijimet e lumit ku rritet orizi, i japin atij një shije të kripur natyrale. Lexo të plotë
 7. Chipsy

  ....është një produkt i Kompanisë MARBO PRODUCT, e cila e filloi aktivitetin e saj në 1995, dhe pas një dekade është bërë prodhuesi më i madh i snack në Europën Jug-Perëndimore. MARBO është anëtare e Shoqatës Amerikane dhe Europiane të Prodhuesve Snack. CHIPSY prodhohet me patate shumë cilësore, me një teknologji bashkëkohore. Produkti është shumë i shijshëm, në ngjyrë të verdhë në floriri, me disa aroma. Lexo të plotë
 8. Finetti

  ...është një produkt shumë i sukseshëm i CREAM LINE. Qysh më 1990 CREAM LINE ofron produktet e saj në më shumë se 37 vende në të gjithë botën, ku është bërë forcë udhëheqëse me nivele të larta në pjesë tregu. Lexo të plotë
 9. Olympic

  Olympic-Hermes S.A është një kompani greke shumë e suksesshme në prodhimin e ëmbëlsirave/karameleve, që eksporton vazhdimisht në më shumë se 40 vende në të gjithë botën. Konsumatorët shqiptarë shijojnë linjën e plotë dhe të suksesshme të kompanisë duke përfshirë Gelo, Toffees, Ross Ball, Mini Ross, Baby Ross, dhe shumë të tjera. Lexo të plotë
 10. Bake Rolls

  7 DAYS Bake Rolls janë feta buke të prera hollë, të pjekura JO të skuqura. Një snack ideal për ditën tuaj. Lexo të plotë
 11. mini BAKE ROLLS

  Të shijshme, krokante, 7DAYS BAKE ROLLS përsëri sjell një risi në treg: mini BAKE ROLLS Lexo të plotë
 12. 7DAYS Sweet Thing

  Një kek shumë i butë i mbushur me kakao dhe qumësht. Shije unike dhe cilësi e lartë nga 7DAYS… Lexo të plotë
 13. Kikiriket GUD

  Kikirikë të pjekur të marinuar, dhe kikirikë të skuqur të kripur. Naturalë, shumë të shijshëm të një cilësie të lartë; të ushqyeshëm dhe gjithmonë të freskët. Lexo të plotë
 14. Shkopinj te pjekur, Pardon

  Pardon sjell në treg risinë e shkopinjve të pjekur të kripur dhe atyre të pjekur të mbushur me gjalpë kikiriku. Lexo të plotë
 15. Kokoshkat, Clipsy

  Prezantuar në treg prej kompanisë Marbo, kokoshkat e reja të kripura vijnë tek ju në dy lloj paketimesh, standarte dhe movie-pack, duke ju ofruar kënaqësi dhe shumë energji. Lexo të plotë
 16. 7Days Mini Cakes

  Mini kënaqësi të ëmbla nga 7DAYS që kujdesen dhe trajtojnë pushimin tuaj të përditshëm me momente të gëzueshme dhe të ëmbla. Lexo të plotë
 17. 7DAYS Swiss Rolls

  7DAYS Swiss Roll janë kënaqësi të vogla të cilat shijohen dhe ndahen çdo ditë me famijen apo miqtë tuaj më të dashur gjatë kafesë së ditës ose rasteve festive. Gjenden në paketim 200gr dhe me një gamë të gjerë shijesh. Lexo të plotë
 18. 7DAYS MAX

  Në paketimin MAX, kruasani 7DAYS vjen për të gjithë ju me shije të ndryshme, i freskët dhe shumë i mirë për të nisur ditën tuaj me energji. Lexo të plotë
 19. Borseto

  Është produkti ideal brum për të filluar ditën. Ai përfshin një kombinim të përbërësve kryesor origjinal të një mëngjesi të shëndetshëm dhe të plotë, si edhe ju ofron një variacion mbushjesh interesante, unike. Lexo të plotë
 20. Chipsy Domacinski

  Shijet e reja të Chipsy ofrojnë për ju dy variante tepër të veçanta. Chipsy me shije të kajmakut dhe Chipsy me shije të djathit. Patate në feta më të trasha dhe më krokante. Lexo të plotë
 21. Krakera Gran Pavesi

  Krakera unikë që lindin vetëm nga përbërës të thjeshtë, me garancinë e eksperiencës së Gran Pavesi. Krakera unikë që lindin vetëm nga përbërës të thjeshtë, me garancinë e eksperiencës së Gran Pavesi. Në çdo moment që dëshironi diçka të thjeshtë dhe të shijshme, gjallëroni ditën tuaj me një Gran Pavesi. Lexo të plotë
 22. Mielli Atlas

  Mielli Atlas është miell me shumë përdorime i cili falë cilësisë së tij superiore i bën gatimet tuaja thjesht, shumë të shijshme. Lexo të plotë
 23. Farin AP, Atlas

  Ka një recetë unike dhe është shumë i përshtatshëm për ëmbëlsira nga më të ndryshme .Ju mund të zgjidhni mes miellit me arome vanilje, portokalli ose klasike. Lexo të plotë
 24. Salcat Barilla

  Çdo salcë Barilla është e prodhuar vetëm nga produkte të cilësisë së lartë. Shijoni shijen e vërtetë të Italisë me Barilla! Lexo të plotë
 25. Biskotat Mulino Bianco

  Tepër të shijshme dhe të veçanta, biskotat Mulino Bianco ju ofrojnë një mëngjes ndryshe mbushur me dashuri dhe shije! Lexo të plotë
 26. 7 Days Choco Croissant

  Kruasantët e rinj 7Days, të mbuluara me një shtresë çokollate! Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe filloni ditën me ëmbëlsi! Lexo të plotë
 27. 7Days Pizzeti

  Të prera hollë, të pjekura dy herë, të shoqëruara me djathë të vërtetë, domate dhe erëza. Pizzeti janë produkti më i ri nga 7Days të cilat mund ti gjeni në tre shije. Lexo të plotë
 28. Ambla

  Shija e vërtetë e qumështit! Lexo të plotë
Pizzeti
Nescafe Azera


Agna Group Channel

Share
Lajmet e fundit
04/11/2019
Shorteu "Fito me Spring"
Nga 20 dhurata çdo javë! Më shumë

Agna Group © 2011
| Site Map | Terms & Conditions | Careers | Contact