1. Smirnoff

  Smirnoff Black Vodka super premium, maja e kategorisë së vodkës Smirnoff, është tashmë e pranishme në tregun shqiptar. Ajo ka ardhur si një risi për tju ofruar konsumatorëve të sofistikuar një eksperiencë të veçantë të konsumimit të pijes alkolike. Lexo të plotë
 2. Johnnie Walker

  Johnnie Walker Red Label. Në fillimet i tij njihej si uiski ekstra special i vendeve të vjetra malore (Skoci). Red Label është krijuar për të qenë një përzierje origjinale, duke sjellë kombinimin aventuresk dhe unik nga 30 lloje uiski. Red label nis me një shije dhe aromë të butë, por në fund nxjerr një karakter të ngrohtë dhe tymues. Lexo të plotë
 3. J&B

  Bërthama e J&B Rare është e formuar nga Malt Uiski në Speyside, Skoci. Speyside njihet si zonë malore e Skocisë për prodhimin e Malt Uiski. Karakteristikë janë aromat e frutave të freskëta të cilat i japin J&B ngjyrën e tij të hapur. Lexo të plotë
 4. Gordons Dry Gin

  Gordons London Dry Gin është Xhin i distiluar me kujdes duke përdorur një recetë sekrete.Shija freskuese dhe unike vjen nga manaferrat dhe dëllinjat e përzgjedhura me kujdes. Për shkak të shijes së tij, Gordons Dry Gin është xhini më i shitur në botë. Lexo të plotë
 5. Baileys

  Baileys është krem uiski irlandez me bazë likeri i prodhuar në Irlandë. Tashmë, Baileys është likeri numër 1 në bote dhe shitet në mbi 100 vende. Lexo të plotë
 6. Pampero

  Pampero është Rum njëqind për qind i Venezuelës, i përzier me disa rum-e të vjetëruar për një minimum prej dy vjetësh në fuçi lisi të bardhë. Proçesi i vjetërimit kryhet në Venezuelë sipas traditave të këtij vendi. Lexo të plotë
 7. Ursus Roter

  URSUS ROTER lëngu i kuq i errët i kullumbrive të egra, përzihet me vodkën e ftohtë URSUS, duke krijuar kështu një pije të mrekullueshme. Lexo të plotë
 8. Captain Morgan

  Captain Morgan Original Spiced dhe Captain Morgan Black rum Lexo të plotë
 9. Cîroc vodka

  Cîroc është një vodkë super premium e prodhuar prej cilësisë së parë të rrushit Mauzac dhe Ugni Blanc në Francë. Lexo të plotë
Glina
Amstel


Shared
Lajmet e fundit
Agna Group Channel


Agna Group © 2011
| Site Map | Terms & Conditions | Careers | Contact