Biskotat Mulino Bianco

     Biskota me grimca sheqeri, Galletti Mulino Bianco


Zbuloni çdo mëngjes kënaqësinë e të qëndruarit gëzueshëm me familjen. Vendos në tavolinë Galleti Mulino Bianco; të lehta për tu tretur falë një brumi pa përbërje veze, ato ju japin një shije tepër të veçantë dhe shkrihen ëmbëlsisht në gojë.


 


     Biskota me krem dhe kakao, Abbracci Mulino Bianco


Imagjinoni bashkimin e një biskote me krem dhe një biskote shumë të shijshme me kakao. Provoni biskotat Abbracci të Mulino Bianco. Kënaqësia unike e dy biskotave së bashku për një mëngjes ndryshe mbushur me dashuri.


 


     Biskotat Tarallucci, Mulino Bianco


Nëse dëshironi të shijoni në mëngjes shijen e mrekullueshme të biskotave të gjyshes, atëherë provoni Tarallucci Mulino Bianco: biskota me aromë, të lehta për të filluar ditën mirë.


 


     Biskota me krem orizi dhe qumësht, Campagnole Mulino Bianco


Për një zgjim ndryshe nga rutina, provoni Campagnole Mulino Bianco me krem orizi dhe qumësht: të shijshme, si të përgatitura në shtëpi, ju ofrojnë një biskotë tradicionale me garancinë e Mulino Bianco.
Agna Group © 2011
| Site Map | Terms & Conditions | Careers | Contact